Join the forum, it's quick and easy

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım ..

2 posters

hh Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım ..

Mesaj tarafından Tipsiz_EviLL Ptsi Şub. 18, 2008 11:45 pm

Acun Ilıcalı'ya 5 milyon dolar

Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım .. 736
'Var mısın, Yok musun' adlı yarışma programını kapmak için kanallar birbiriyle yarışıyor.
Reyting rekorları kıran 'Var mısın, Yok musun' yarışma programıyla bir televizyon mucizesine imza atan Acun Ilıcalı'nın peşini kanal yöneticileri bırakmıyor. Show TV ile kısa süreli sözleşmesi bulunan Ilıcalı'yı transfer etmek için ilk olarak Star TV teklif götürdü. Transfer ücreti olarak 5 milyon dolar öneren kanala Ilıcalı "Hayır" dedi. Bunun yerine Show TV ile masaya oturarak, yeniden anlaşma yapmayı tercih etti. Ilıcalı'nın programının, Prime Time'da 'Altın Katagori' olarak değerlendirilen reklam tarifesiyle kanala her hafta 1 milyon dolar kazandırdığı belirtiliyor.

Ilıcalı, kanalla hangi şartlarda sözleşme yenilediğini soranlara ise sadece hakkını aldığını söylemekle yetiniyor. Ancak sözleşme sonrası Beykoz Konakları'nda lüks bir villa alması, yaptığı sözleşmenin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor. İşadamlarının, sanatçıların ve sosyetenin ünlü simalarının oturduğu Beykoz Konakları'ndaki villaların fiyatları 750 bin dolar ile 2 milyon dolar arasında değişiyor. Ilıcalı, yaptığı sözleşmeyle ücretini arttırdığı gibi ayrıca Show TV ile iki yeni program daha yapmak için anlaştı. Bu yarışmalardan Behzat Uygur'un sunduğu 'Söyle Söyleyebilirsen' yayınlanmaya başladı. Diğer yarışma programı ise hazırlık aşamasında ve bir süre sonra ekrana gelecek.

D.SİLVA’DA EBRU DESTAN RÜZGARI ESTİ!.. HAYRANLARIYLA BULUŞUP ALBÜM İMZALAYAN DESTAN EVLİLİKLE İLGİLİ SORULARA NE CEVAP VERDİ?.. EBRU HAYATINI KİMİNLE BİRLEŞTİRMEYİ DÜŞÜNÜYOR?..

Ünlü manken ve şarkıcı Ebru Destan hafta sonunu Beylikdüzü Beykent’te yeni açılan dev Alışveriş ve Yaşam Merkezi D’Silva da geçirdi..

Hayranlarına albümünü imzalayıp dağıtan Ebru Destan, soruları da cevaplamayı ihmal etmedi.. Eski futbolcu Vedat İnceefe ile yeniden birlikte olduğunu söyleyen Ebru Destan evlilik planlarını yaptıklarını da belirtti. Hayranlarının çocuklarıyla bol bol resim çektiren Destan ‘’Allah bana da nasip etsin’’ dedi..

Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım .. Ebru_destan_dsilva

42 YAŞINDAKİ ÜNLÜ İNGİLİZ MANKEN ELİZABETH HURLEY OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ. HURLEY'İN FOTOĞRAFLARI PHOTOSHOPLA DÜZELTİLDİ...

[size=16]Monsoon aksesuar markası için poz veren Liz Hurley 2 milyon dolar aldı.

42 yaşına giren manken, aksesuar zinciri Monsoon’un ‘create A Storm’ kampanyası çerçevesinde hazırlanan fotoğraf çekimlerinde göz kamaştırdı...

Geçtiğimiz yıl da bikiniyle poz veren Hurley'in fotoğrafları photoshopla düzeltildi...

Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım .. Elizebeth_hurley_yeni

Film çekerken hastanelik oldu

Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım .. 10626

ünlü aktör bruce Willis hastanelik oldu. yakışıklı oyuncunun başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez misaliydi.

Bruce Willis, "Die Hard" (Zor Ölüm) filmlerinin dördüncüsünü çekerken bir kavga sahnesinde gözünün üstüne aldığı darbe ile yaralanarak hastanelik oldu.

51 yaşındaki aktör, "Live Free or Die Hard" (Hür Yaşa ya da Zor Öl) bölümünde, alnına tekme yemesi gereken sahneyi çekiyordu. Ancak tekme biraz sert kaçınca sağ gözünün üzeri çizildi. Willis, Los Angeles’ta bir hastanede ayakta tedavi gördükten sonra sete geri döndü

Yeşim Salkım Ermeni TV'sine Konuştu

Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım .. 838

Hrant Dink'in öldürülmesinin ardından kendi adını taşıyan internet sitesinde bir yazı yazan Yeşim Salkım'la Ermenistan televizyonu ile gazetesi bir röportaj yaptı.

Röportajın bu hafta Ermenistan'da yayınlanacağını belirten Salkım'ın sitesindeki yazısı şöyle: "Çocukluğumun en güzel günlerini Ankara'da teyzemlerle geçirdim. Bedri eniştem her hafta önce bizi kebapçıya, Bursa'nın meşhur iskenderini yemeğe götürür, ardından lunaparktaki oyuncaklara bindirirdi.

Pazar sabahları onun bize hazırladığı kahvaltı sofralarıyla güne başlardık. Kuzenimle beraber çok güzel çocukluk geçirdim. Zaman zaman babamı görmediğim günlerde o bana babalık yaptı. Kısacası benim eniştem bir Ermeniydi. Tüm Ermeni vatandaşlarımızın ve Türk halkının başı sağolsun. Ben Ermenileri eniştemle tanıdım. Din,dil ve ırk ayırmadan onların bir Türkiye'li olduğunu düşünüyorum. Tıpkı Yahudi vatandaşlarımız ve Kürt vatandaşlarımız gibi.

Bu ayırımcılığa son verdiğimiz gün ve bu topraklarda yaşayan her insan bir bütün olduğu gün, Avrupalı'nın bizi kabul edip etmemesinin önemli olmadığı gün, neyi paylaşamadığımızı anladığımız gün, Türkiye daha da güzelleşecek. Bırakın bizim çocuklarımızda diğer vatandaşlarımızla beraber bu ayırımcılığı yapmadan büyüsün.Sadece bir Hrand Dink'in ölümüyle zafer kazanmış gibi görünenler aslında kaybedenler. Çünkü inanıyorum ki binlerce Hrant Dink var.Kederli ailesine ve tüm ermeni cemaatine başsağlığı diliyorum."

[/size]
Tipsiz_EviLL
Tipsiz_EviLL
Normal Üye
Normal Üye

Ruh Hali : 1
Kadın Mesaj Sayısı : 328
Teşekkür : 0
Rep Puanı : 59690

https://sonokta.yetkinforum.com/profile.forum

hh Geri: Magazin Dünyasında neLer oLuyor bakaLım ..

Mesaj tarafından beyazmelek Paz Nis. 19, 2009 2:14 pm

42 YAŞINDAKİ ÜNLÜ İNGİLİZ MANKEN ELİZABETH HURLEY OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ. HURLEY'İN FOTOĞRAFLARI PHOTOSHOPLA DÜZELTİLDİ...

ya yaşlanmışın daha ne işte işine gücüne bak yapma abi
beyazmelek
beyazmelek
Moderatör
Moderatör

Ruh Hali : 19
Kadın Mesaj Sayısı : 118
Teşekkür : 1
Rep Puanı : 56072

- Similar topics